Цикли лекцій


19 травня 2023 року ми розпочали перший вебінар “Циклу вебінарів з основ землеробства” і щочетверга в один і той самий час ми змінюючи теми, два місяці вели освітню роботу з фермерами. 
Запис усіх заходів в рамках “Циклу вебінарів з основ землеробства” знаходиться постійно, для усіх безкоштовно, на YouTube каналі в списку відтворення Цикл вебінарів з основ землеробства“.

З 20 липня 2023 року ми запустили новий дискусійний формат, повідомивши всіх в анонсах. Ми вирішили почати обговорювати всі зернові культури, проблеми у вирощуванні їх і найголовніше шляхи вирішення цих проблем. Вирішення проблем надавали провідні експерти по кожній культурі та фермери практики, які випробували різні методи за свої гроші. Теми стали більш структуровані та послідовні. Попередні вебінари носили більше хаотичний характер тем.
Запис усіх заходів в рамках “Органічного Дискусійного Клуба” знаходиться постійно, для усіх безкоштовно, на YouTube каналі в списку відтворення Органічний дискусійний Клуб

Проаналізувавши попередній період і зробивши висновки, ми вирішили у 2024 році запустити новий цикл дискусій із глибшим і розширеним рівнем знань “Зелені Агро Рішення”, мета якого є поширення найкращих агрономічних практик, які орієнтовані на покращення ґрунтів, збереження біорізноманіття, дбайливого ставлення до природних ресурсів України, а саме: відновлюване та стале землеробство, органічні, регенеративні, пермакультурні та біодинамічні практики.
Запис усіх заходів в рамках циклу “Зелені Агро Рішення” знаходиться постійно, для усіх безкоштовно, на YouTube каналі в списку відтворення Зелені Агро Рішення.